Polityka prywatności

Firma Sport-Sails Center z siedzibą: ul. Dworcowa 48, 89-642 Rytel zobowiązuje sie do ochrony danych osobowych, w oparciu o ustawę, z dnia 29 sierpnia 1997, O ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą:

Klienci mają prawo wglądu w swoje dane do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.Firma Sport-Sails Center nigdy nie udostępniała i nie bedzie udostępiać w przyszłości danych osobowych swoich klientów do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to wszystkich danych osobowych i adresowych zgromadzonych przez firmę Sport-Sails Center. Dane są przekazywane jedynie podmiotom, które realizują zamówienia na podstawie pisemnych umów.Adres e-mail będzie użyty jedynie w celu powiadomienia o stanie realizacji zamówienia oraz jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez witrynę www.blueblue.pl

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.Adres pocztowy będzie użyty jedynie w celu wysłania zamówionych przedmiotów oraz wystawienia faktury.Struktura witryny została zaprojektowana w taki sposób, aby moża ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych.